czwartek, 14 lutego 2013

Lukier, wieczne pióra - Walentynki

Po raz kolejny 14 lutego w Poznaniu poeci z Grupy Literycznej Na Krechę rozdawać będą autorskie pocztówki z erotykami. Kartki są kompilacją obrazów, zdjęć, grafik i rysunków członków grupy oraz zaprzyjaźnionych artystów. W odpowiedzi na wszędobylski kicz walentynkowy proponują poznaniakom lekturę wierszy odbiegających, zarówno treścią jak i formą, od walentynkowej słodyczy. 

Ponad 3000 poetyckich walentynek w 25 wzorach trafi do poznańskich klubów takich jak: Głośna, Czytelnia, Meskalina, PoemaCafe, Psycholoża, Lavenda, będą rozdawane na ulicach w centrum miasta, a w Nowym Tomyślu w samo południe na deptaku miejskim. W Katowicach kartki będzie można otrzymać na Scenie w Malarni Teatru Śląskiego (od godziny 17.00-20.30), przed spektaklem "Ostatnie tango w Paryżu", w Bellmer Cafe (ul. Warszawska 2, wejście od Sceny Kameralnej Teatru Śląskiego) przez cały dzień oraz na ul. Sienkiewicza 27. Akcja odbędzie się również w Warszawie, Bytomiu, Stalowej Woli. 

Akcję "Walentynki na krechę" przygotowała Łucja Dudzińska, opracowanie graficzne – Joanna Kulhawik. Grupa kontynuuje pomysł Romka Franczyka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze widoczne po zatwierdzeniu przez redaktora

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...